1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
najdoski
Последна активност:
19 Декември 2010
Зачленет:
24 Јули 2009
Мислења:
78
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

najdoski

Intern

najdoski последен пат беше виден (како):
19 Декември 2010