1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nadica.tanevska
Последна активност:
16 Август 2017
Зачленет:
9 oктомври 2009
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Роденден:
31 Јули 1979 (Возраст: 40)

Сподели

nadica.tanevska

Intern, 40

nadica.tanevska последен пат беше виден (како):
16 Август 2017