• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од n_major

 1. N

  Барам работа - After effects, 3d max, mocha

  Во право си.
 2. N

  Барам работа - After effects, 3d max, mocha

  Знам, не сум нов во ова и знам дека треба сајтче или претставување на моите веќе направени проекти. Ако има воопшто заинтересираност, а не знам дали би се нашол тука заинтересиран, тогаш би испратил мои завршени проекти. BTW ако има некој заинтерсиран нека побара нешто, некој краток проект и би...
 3. N

  Барам работа - After effects, 3d max, mocha

  Имам солидни познавања од After effects, photoshop, mocha, adobe premiere, boujou и средни познавања од 3d max, particle Illusion, Real Flow, fruity loops. Изработувам motion graphics реклами, 3d реклами, визуелни ефекти, звучни ефекти и се разбирам во видео монтажа.
На врв Дно