1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
n_major
Последна активност:
23 Април 2012
Зачленет:
17 oктомври 2011
Мислења:
3
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10

Сподели