Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
N
Реакции
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За Огласи

 • imam nekoi si 600$ na PAYPAL i vekje cela godina se macam da gi povlecam ili pak investiram ... bidejki Makedonija ne e verificirana od PAYPAL ... seuste ... taka da ne prifakjaat nikakvi cc od kaj nas, i togas mi se brzase i se registrirav kako bugarin ... i skoro cela godina se dopisuvame so PAYPAL ... i se umoriv vekje od objasnuvanja ... potoa oni popustija ... i samo trebase da im pratam verifikaciski kod od bankarskata transakcija, no nasive ni banki seuste se novi vo e-banking !
  i sega za sega mi e status kvo


  Можеш да побраш извештај на лист од Банката го пише кодот.
  Слободно и безпари ти дават извештај за кој сакаш период
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно