1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
n1kola18
Последна активност:
6 Април 2020
Зачленет:
21 Мај 2018
Мислења:
77
Допаѓања:
21
Поени од трофеи:
10
Роденден:
18 Јануари 1999 (Возраст: 21)

Сподели

n1kola18

Intern, 21

n1kola18 последен пат беше виден (како):
6 Април 2020