1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои mztrifunovski ги следи

 1. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,360
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  827
 2. D

  Администратор
  Мислења:
  3,247
  Допаѓања:
  1,705
  Поени од трофеи:
  802
 3. gOJDO

  Мислења:
  9,453
  Допаѓања:
  13,612
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. vladimir171

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  356
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  412