1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mztrifunovski
Последна активност:
9 oктомври 2011
Зачленет:
20 Февруари 2008
Мислења:
272
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Ги следи 4

Следачи 2

Роденден:
1 Декември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

mztrifunovski

Intern, 25

mztrifunovski последен пат беше виден (како):
9 oктомври 2011