• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од mynameist

 1. M

  Помош со фејсбук

  Фала фала фалааааааааааааааа ова е тоа! Фала ти пренајмногу, направив вака и го средив проблемот! Го тргнав бројот од профилот, внесов друг и одма ми стигна кодот на смс. Од кај си што сакаш те частам за оваа помош !!! :P
 2. M

  Помош со фејсбук

  Мобилниот ми е во ред, до сеа кога сама го внесував бројот на фб во тоа полето стигаше а сеа сам си е впишан и не стига.
 3. M

  Помош со фејсбук

  нејќе ни така а на емаилот незнам пасворд одамна ми е тој емаил и пасвордот ми е некаде запишан на ливче ама кој да бара сега....... мене не ми е јасно зошто не ми стига на бројов?
 4. M

  Помош со фејсбук

  1. Женско сум. 2. Не ми го хакнал никој профилот, сама го заебав, ви кажав погоре како. 3. Вака ми се заебувало и претходно али одма ми стигаше на телефн. 4. Сега не стига незнам зошто. 5. Од фејсбук дознавав се и корисен е за да бидеш во тек со настаните, а не зависност.
 5. M

  Помош со фејсбук

  Не ми стига на бројов ништо бе аман :@@@ да почекам до утре ако не?
 6. M

  Помош со фејсбук

  како да олабавам кога се работи за мојот фејсбук профил? се ми е таму нема шанси нов да праам :@
 7. M

  Помош со фејсбук

  Вака ми прави веќе неколку пати откако додавам пријатели преку таа опцијата на четот (групен разговор нели) и сега код не ми стига на мобилен, стариот го пишувам и ова ми го дава. Што да правам? Стискам и на Resend Code вика too often. :mad: Луѓе помагајте итно е! :/ До сеа два пати го враќам...
На врв Дно