1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

mviktors's Recent Activity

 1. mviktors одговори на темата Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...).

  Не е разликата во панелот, туку 43 и 50 инчните се Edge led, 55 инчниот е direct led. И 55ката е IPS. Најпрвин е битно да знаеме кој ти...

  13 Септември 2019 во 15:19
 2. На mviktors му/ѝ се допаѓа мислењето на Molec во темата Ит хорор.

  [IMG]

  13 Септември 2019 во 08:56