1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат mviktors

 1. bandrej

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  136
  Допаѓања:
  150
  Поени од трофеи:
  90
 2. Ker50

  Intern, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 3. Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  1,236
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  492
 4. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,834
  Допаѓања:
  5,013
  Поени од трофеи:
  2,312
 5. vladealfagv

  Gaining Experience, Машко, 30, од Гостивар
  Мислења:
  107
  Допаѓања:
  92
  Поени од трофеи:
  60