• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од musicman

  1. M

    Како се викаше страната?

    Ако на некој му текнува на некоја страна која решаваше математички проблеми, и мн. задачи од други области нека пише. Знам беше актуелна порано. За повеќе информации не ми текнува сега, фала однапред!
На врв Дно