1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

MusicFreak's Recent Activity

  1. MusicFreak одговори на темата Препорака за лаптоп до 50к.

    "ryzen integrated graphics is better than intel" "integrated graphics is not representative of gaming laptops" "TiGeR lAkE hAs oNe...

    18 Февруари 2020 во 17:15