1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои MusicFreak ги следи

 1. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,360
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  827
 2. ac1d

  Intern
  Мислења:
  410
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  0
 3. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,748
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  1,217
 4. Blagojce

  Gaining Experience, Машко, од Прилеп
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  432
 5. bobson

  Gaining Experience, од Orgrimmar
  Мислења:
  791
  Допаѓања:
  429
  Поени од трофеи:
  502
 6. Commie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  4,717
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  827
 7. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,508
  Допаѓања:
  25,576
  Поени од трофеи:
  2,377
 8. filipvselena

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,794
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  732
 9. fuUuUzZzZy

  Mr. Sensei, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  4,836
  Допаѓања:
  824
  Поени од трофеи:
  827
 10. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 11. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,330
  Допаѓања:
  981
  Поени од трофеи:
  842
 12. MetalGear

  On your way to fame, Машко, 33
  Мислења:
  2,993
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  812
 13. NetworX

  Intern
  Мислења:
  959
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  275
 14. Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,334
  Допаѓања:
  987
  Поени од трофеи:
  837