1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат MusicFreak

 1. B^nDIT

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  1,124
  Допаѓања:
  311
  Поени од трофеи:
  365
 2. Cika

  V.I.P
  Мислења:
  2,437
  Допаѓања:
  1,010
  Поени од трофеи:
  837
 3. DaCunha17

  Intern, Машко
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  20
 4. dzveroot

  Intern
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 5. ivan_wolf

  Intern
  Мислења:
  43
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  170
 6. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,809
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 7. Борче Давчев

  Intern, 25
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 8. Мартин`

  Intern
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0