1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MushRoom
Последна активност:
10 Јули 2008
Зачленет:
2 oктомври 2007
Мислења:
41
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

MushRoom

Intern

MushRoom последен пат беше виден (како):
10 Јули 2008