• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од мунлајт

 1. мунлајт

  Мојот прв компјутер

  мојот прв компјутер...486:LOL:
 2. мунлајт

  Домаќински USB-стик

  ташните се створени за мене:LOL:
 3. мунлајт

  Вашиот пол е...

  hmmm jas sum zensko:bye1:
 4. мунлајт

  Колку часа дневно поминувате на компјутер?

  страв ми беше да притиснам повеќе од 8 часа па гласав за 8 часа дремчење на компјутер инаку тоа предпоследното ќе е:ermm:
 5. мунлајт

  Панталони со тастатура

  Ова е створено за паразити како мене.:LOL: Да не се згрбавам пред компјутер па да си се испружам на столчето и да си пишувам на тастатурата. Него тој што ги измислил се сетил дека панталоните некогаш треба да се исперат?:neetaka: Или тастатурата ја направил и водоотпорна?:rolleyes:
 6. мунлајт

  Каде за 1-ви Мај?

  На велешко:rolleyes:
 7. мунлајт

  Здраво

  Здраво јас сум Ани и за првпат сум на форумов сосема случајно го најдов на google:bravo:
 8. мунлајт

  Вашата возраст е...

  Ова е мојот прв пост на форумов имам 21 година:bye1:
На врв Дно