1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
МулевР
Последна активност:
26 Март 2020
Зачленет:
21 oктомври 2015
Мислења:
26
Допаѓања:
30
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
3 Јуни 1990 (Возраст: 29)

Сподели

МулевР

Intern, Машко, 29

МулевР последен пат беше виден (како):
26 Март 2020