1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MrTony
Последна активност:
14 Јули 2009
Зачленет:
23 oктомври 2008
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Сподели

MrTony

Intern

MrTony последен пат беше виден (како):
14 Јули 2009