1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mrkela2009
Последна активност:
15 Февруари 2019 at 19:57
Зачленет:
24 Јануари 2010
Мислења:
127
Допаѓања:
122
Поени од трофеи:
140

Следачи 3

Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

mrkela2009

Gaining Experience, Машко, од Скопје

mrkela2009 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 15 Февруари 2019 at 19:57