• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од MrIngross0

 1. M

  Проблем при апдејтирање на андроид.

  Да не ти се верува, имало врска, ја извадив, 5/6 мин и упали сега^_^
 2. M

  Проблем при апдејтирање на андроид.

  Никако неможам да го вклучам телефонот, го ставив на полнач, не покажува дека се полни, го ставив на усб кабел не го „чита„. Појма немам каков brick e... :/
 3. M

  Проблем при апдејтирање на андроид.

  Да ми кажеш каде можам да се обратам, во некој сервис или слично за да видат шо му е?
 4. M

  Проблем при апдејтирање на андроид.

  Мислам дека беше sony update service, пробував на 8ца да, и не сакаше ништо да почне, за жал сега несака да се вклучи никако.
 5. M

  Проблем при апдејтирање на андроид.

  На дизајн се слични :) инаку се малку различни.
 6. M

  Проблем при апдејтирање на андроид.

  не ми текнува точно името, пошто пробував од кај другар, ама беше нешто „слично„ http://www.sonymobile.com/global-en/software/phones/ си го селектираш моделот и ги следиш инструкциите, во исто време back копчето и копчето за уклучување/вклучување и тука се заеба.
 7. M

  Проблем при апдејтирање на андроид.

  Здраво, Пробав да го апдејтирам андроидот на Sony Ericsson xperia arc s, преку една програма за апдејтирање на андроид за Сони мобилни уреди, е сега го заебава и не сака да се уклуче, не сака да се полни, не дава никаков знак за живот. Ваши мислења како да го средам ова? Фала, поздрав.
На врв Дно