1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mr.White
Последна активност:
21 Февруари 2020
Зачленет:
17 oктомври 2013
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
22 Февруари 1981 (Возраст: 39)

Сподели

Mr.White

Intern, Машко, 39

Mr.White последен пат беше виден (како):
21 Февруари 2020