1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mr.Right
Последна активност:
7 Јули 2019
Зачленет:
7 Февруари 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
24 Мај 1999 (Возраст: 20)
Локација:
Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia

Сподели

Mr.Right

Intern, Машко, 20, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia

Mr.Right последен пат беше виден (како):
7 Јули 2019