• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Mr.MaxADSL
Реакции
2
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • zdраво, да те прашам нешто имам 12$ на алертпеј ке сакаш ли замена за 12$ na paypal или moneybookers , ? благодарам однапред поздрав :)
  значи минимум можеш да повлечеш од алерпај 11$ ?? така? а колку % е провизија?
  зашто пишува

  Credit Cards
  Type Fee: Duration
  Credit Card $5.00 USD 2-4 business days за withdraw?

  и уште нешто дали може да се депозит на алертпеј преку картица?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно