1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mozoce
Последна активност:
8 oктомври 2019
Зачленет:
6 Јануари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
7 ноември 1983 (Возраст: 35)
Локација:
Skopje

Сподели

mozoce

Intern, Машко, 35, од Skopje

mozoce последен пат беше виден (како):
8 oктомври 2019