1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by morb73

 1. morb73
 2. morb73
 3. morb73
 4. morb73
 5. morb73
 6. morb73
 7. morb73
 8. morb73
 9. morb73
 10. morb73
 11. morb73
 12. morb73
  У право си друже :D
  Мислење од: morb73, 29 oктомври 2011 Во форумот: Oстанато