1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MOPKOB
Последна активност:
9 Декември 2019
Зачленет:
13 Јануари 2008
Мислења:
66
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Следачи 1

Роденден:
25 Февруари 1981 (Возраст: 39)

Сподели

MOPKOB

Intern, 39

MOPKOB последен пат беше виден (како):
9 Декември 2019