1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат moongose

 1. BorisSapphire

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  643
  Допаѓања:
  443
  Поени од трофеи:
  205
 2. Pocahontas

  Intern, Женско
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  25
 3. zdravkovskii

  Gaining Experience, од Bitola
  Мислења:
  189
  Допаѓања:
  165
  Поени од трофеи:
  140