• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од monster46

  1. M

    Корисни апликации за Андроид

    Име: Livescore Линк: Livescore Опис: Резултати од утакмици во живо од сите спортови Лиценца: Бесплатна И ова е добра игра али премногу е заразна :D Име: Plants vs Zombies Линк: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.pvz2_row Опис: многу заразна игра Лиценца: Бесплатна
На врв Дно