1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ModulorStruga
Последна активност:
31 Март 2020 во 15:27
Зачленет:
3 oктомври 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
13 Декември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

ModulorStruga

Intern, Машко, 30

ModulorStruga последен пат беше виден (како):
31 Март 2020 во 15:27