1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

mnikolce's Recent Activity

 1. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на Oktar во темата Проценка Xiaomi Mi A1.

  Да, имаше попуст, претпоставувам дека продаваа останати количини за да ослободат место за А3, ама да, баш тој е, 64ГБ, црн, Ми А2, за...

  Screenshot_20.png 28 Мај 2020 во 20:10
 2. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на 1s3ct0wN во темата Продавам Dell Inspiron 15 5567.

  Како се навикна без спејс Испратено од HRY-LX1 преку IT.mk форум апликација

  28 Мај 2020 во 15:00
 3. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на DaVoRkNe во темата Проценка Xiaomi Mi A1.

  Со оглед на тоа што а2 4/32 нов е 9500,некаде проценката на телефонот би била 3500 денари....

  28 Мај 2020 во 14:59
 4. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на DaVoRkNe во темата Windows 10 генерална дискусија.

  Стигна 20H1 - Version 2004 [ATTACH]

  Annotation 2020-05-28 130721.jpg 28 Мај 2020 во 14:10
 5. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на Steam. во темата Продадено Crucial 2x4GB 2400MHz DDR4 CL17 DIMM.

  Се продаваат 2та во комплет поради надградба, со гаранција од сет до 16.05 2021. Модел CT4G4DFS824A. Цена - 1500.

  27 Мај 2020 во 18:29
 6. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на Sharlovski во темата Проценти во Excel.

  Во Е внесуваш: =B2*12/100 Одкако ќе ти пресмета, влечиш надолу (во десниот долен агол) за автоматски да ти го понови истотово до каде...

  27 Мај 2020 во 13:47
 7. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на DaVoRkNe во темата Проценка Mi 9t 6/64.

  11k

  26 Мај 2020 во 20:21
 8. mnikolce одговори на темата Проценка Mi 9t 6/64.

  12 илјади денари Sent from my MI 6 using Tapatalk

  26 Мај 2020 во 19:28
 9. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на Misko6000 во темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  Исто е се" како порано, боље не зимај киндери ,има подобри фирми Sent from my Mi using Tapatalk

  26 Мај 2020 во 18:11
 10. mnikolce одговори на темата Проценка Монитор Philips 196V3LAB/00.

  Фала за проценките, фер и другарски. Бидејќи не е користен мониторот се надевам има џус уште во него за долго да служи, одтука правам...

  26 Мај 2020 во 12:35
 11. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на DaVoRkNe во темата Проценка Монитор Philips 196V3LAB/00.

  Јас погрешно те сватив мислев викаш дека е ниска цената.Колку што гледам мониторов е прилично нов,искрено мислам 2500 би била реална...

  26 Мај 2020 во 11:37
 12. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на Pane24 во темата Проценка Монитор Philips 196V3LAB/00.

  Ovie monitori tuka na forum otsekogas se davale po 1000-1500.

  26 Мај 2020 во 11:37
 13. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на Tajson во темата Проценка Монитор Philips 196V3LAB/00.

  Досега имам купено 3-4 половни монитори за машините 19 и 20 инчи, си чувам и по еден резерва за недај боже, досега не сум платил повеќе...

  26 Мај 2020 во 11:10
 14. На mnikolce му/ѝ се допаѓа мислењето на Tajson во темата Проценка Монитор Philips 196V3LAB/00.

  :minishock::suprised::confused:

  26 Мај 2020 во 11:01
 15. mnikolce започна нова тема:

  Проценка Монитор Philips 196V3LAB/00

  Мониторот е како нов, скоро и да не е користен. Освен што има прашина друго е се како од кутија. 19", 1366x768 Произведен 2011 година...

  Форум: Продавам

  26 Мај 2020 во 10:47