1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат mnikolce

 1. Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,895
  Допаѓања:
  7,975
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. BlackOuttheWoRlD

  Intern, Машко
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  75
 3. Tomee

  Intern, Женско, 48
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  20