• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MmmDdd

Пол
Женски

Трофеи

 1. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
 2. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
 3. 15

  Femme Fatale

  w00t, скокна процентот на женски на форумот.
На врв Дно