1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mmm121
Последна активност:
22 oктомври 2019
Зачленет:
10 Февруари 2011
Мислења:
192
Допаѓања:
101
Поени од трофеи:
175
Локација:
Гевгелија

Сподели

mmm121

Gaining Experience, од Гевгелија

mmm121 последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019