• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
M
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • imam ecs gf8100 m3 ploca so onboard graficka so dvi izlez povrzano mi e so lcd inaku procesor 4000+ dual core 2 gb ram povrzano mi e preku dvi to hdmi do tv imam problem koga go digam lcd na rezolucij 1080p videoto koci pa prodolzuva so codeci se e sredeno dali e do brz na procesorot ili mozebi napojuvanjeto gi probav site varijanti samo ne probav da stavam video kartica na psi slotot vsusnost jas ja zemav plocata da gledam full hd a da ne zimam dopolnitelna kartica za psi exspres bidejki proizvoditelot kazuva deka mazno gledanje ful hd so taa onboard kartica ve molam za sovet ili nekoe slicno iskustvo a inaku napojuvanjeto e 300w nekoj str model
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно