1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mkiptv
Последна активност:
29 Мај 2020 во 15:22
Зачленет:
28 ноември 2014
Мислења:
648
Допаѓања:
417
Поени од трофеи:
265

Следачи 2

Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
Вечити студент

Сподели

mkiptv

Gaining Experience, Машко, од Скопје

mkiptv последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува скорешни активности, 29 Мај 2020 во 15:22