1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mkhost
Последна активност:
16 Јуни 2020
Зачленет:
6 Април 2007
Мислења:
14
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Веб-страна:

Сподели

mkhost

Intern

mkhost последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2020