1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

mkgunner's Recent Activity

 1. mkgunner одговори на темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  Прво, зошто S8 ФЛЕГШИП телефон од пред 3 години не би добил апдејт на 10ка? Едноставно, принудување на "верните купувачи" да купат нов...

  3 Април 2020 во 02:10
 2. mkgunner одговори на темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  Тежок мисгајд е твојот пост, апдејт се знае што е, системски апдејт кој нема да го имаш, да ве плаќаа од Самсунг немаше волку да се...

  3 Април 2020 во 01:19
 3. mkgunner одговори на темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  Security апдејт да, а на кој андроид си знаеш? Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација

  2 Април 2020 во 17:35
 4. mkgunner одговори на темата Избор на монитор, користен vs нов.

  Не се приметува од поголема далечина, затоа тие игри ги набројав :) Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација

  1 Април 2020 во 16:45
 5. mkgunner одговори на темата Избор на монитор, користен vs нов.

  Зависи за што ќе го користи, ако го користи за играње PES, FIFA, Forza нема да му пречи, баш напротив многу подобро поголем екран,...

  1 Април 2020 во 15:00
 6. На mkgunner му/ѝ се допаѓа мислењето на Rikimaru во темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Па како се вадиш како сапун од рацете на Боки 13ка в затвор. Муабетот ти е знам да ги препознаам кои се бројките ама УПС појма неам шо...

  30 Март 2020 во 22:29
 7. На mkgunner му/ѝ се допаѓа мислењето на Rikimaru во темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Хаххахха, ќе ме подучувал за sample size не знаеш upvotes да прочиташ дали има или не. Нема намаз си ставил прилично дебњл слој на мозок...

  30 Март 2020 во 19:09
 8. mkgunner Прикачи датотека во темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Волку извинувања и киксови Заев немал [ATTACH] Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација

  giphy%20(1).gif 30 Март 2020 во 19:09
 9. mkgunner одговори на темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Волку извинувања и киксови Заев немал

  30 Март 2020 во 19:04
 10. На mkgunner му/ѝ се допаѓа мислењето на boriseto во темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Чисто информативно, тоа црвеното е вкупниот upvotes на корисник, под него има рејтинг 0, за тој пост. Друго: (ДОСАДНО МИ Е ДОМА ЌУМРАМ)...

  cvenooo.png 30 Март 2020 во 19:03
 11. На mkgunner му/ѝ се допаѓа мислењето на Rikimaru во темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Исто xD.

  30 Март 2020 во 19:02
 12. mkgunner одговори на темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Иронија бе брат, не беше ти таргет ќе се тригерне тој кај да е Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација

  30 Март 2020 во 16:56
 13. На mkgunner му/ѝ се допаѓа мислењето на Rikimaru во темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Абе да ме тепаш дур ме сликаш со s20ка за да ми дојде умот.

  30 Март 2020 во 16:54
 14. На mkgunner му/ѝ се допаѓа мислењето на boriseto во темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Фала богу оти ќе се фатеш за 3 фотки шо се вештачкиот nightmode шо после гугл сите си рекоа дека ќе се борат на тој фронт. Затоа не си...

  30 Март 2020 во 16:54
 15. На mkgunner му/ѝ се допаѓа мислењето на Rikimaru во темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Си ја погрешил публиката за споделување информации за камера. Од лично искуство и од членот погоре како што гледам како и другари коишто...

  30 Март 2020 во 16:49