1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mkdwarrior
Последна активност:
31 Мај 2011
Зачленет:
18 Септември 2010
Мислења:
12
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
14 Јули 1991 (Возраст: 28)

Сподели

mkdwarrior

Intern, 28

mkdwarrior последен пат беше виден (како):
31 Мај 2011