1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mkdsime
Последна активност:
20 Март 2019 at 01:38
Зачленет:
28 Февруари 2015
Мислења:
8
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
20

Следачи 1

Роденден:
23 ноември 1995 (Возраст: 23)

Сподели

Mkdsime

Intern, 23

Mkdsime последен пат беше виден (како):
20 Март 2019 at 01:38