• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од mitko

 1. M

  Проблем со мрежна ?

  Да го исчистиш компјутерот од вируси не би било лошо.
 2. M

  Сервер за counter strike?

  Има некој non-steam patch за Linux ?
На врв Дно