• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mite55

Прекар
nemam prekar
Професија
tehnicar , Dj i producer
Омилен цитат
ja te jebem
a ti jedes govna
hvali ti mozak
i skola osnovna
Музика
elektronska
Најчесто користени апликации
qunic , fl 8 , qubase , logic 5.5 , word
Омилен спорт
fudbal i tenis

Контакт

Скајп
dimitar.mitko
На врв Дно