1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
miStErioz
Последна активност:
14 Септември 2010
Зачленет:
18 Април 2007
Мислења:
93
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
0
Роденден:
27 oктомври 1984 (Возраст: 35)
Веб-страна:

Сподели

miStErioz

Intern, 35

miStErioz последен пат беше виден (како):
14 Септември 2010