1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mishevski
Последна активност:
18 Септември 2019 во 08:08
Зачленет:
8 Февруари 2009
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175
Роденден:
Септември 12

Сподели

mishevski

Intern

mishevski последен пат беше виден (како):
18 Септември 2019 во 08:08