1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Miroslav Ilic
Последна активност:
26 Мај 2020 во 11:59
Зачленет:
18 ноември 2012
Мислења:
196
Допаѓања:
60
Поени од трофеи:
110

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

Miroslav Ilic

Gaining Experience, Машко

Miroslav Ilic последен пат беше виден (како):
26 Мај 2020 во 11:59