1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Мирче ги следи

 1. Pane24

  Unstoppable , Машко, 34, од Ethermine
  Мислења:
  4,567
  Допаѓања:
  3,992
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  989
  Допаѓања:
  1,204
  Поени од трофеи:
  330