1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mirche Nikolovski
Последна активност:
11 ноември 2017
Зачленет:
21 Мај 2012
Мислења:
228
Допаѓања:
63
Поени од трофеи:
135

Ги следи 4

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
26 Септември 1997 (Возраст: 22)
Локација:
Радовиш

Сподели

Mirche Nikolovski

Gaining Experience, Машко, 22, од Радовиш

Mirche Nikolovski последен пат беше виден (како):
11 ноември 2017