1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Minotaur
Последна активност:
10 Јули 2019
Зачленет:
1 Март 2016
Мислења:
86
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
10
Роденден:
1 Јануари 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Minotaur

Intern, 39

Minotaur последен пат беше виден (како):
10 Јули 2019