1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mindless
Последна активност:
11 Мај 2016
Зачленет:
13 Април 2007
Мислења:
6
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60

Сподели

mindless

Intern

mindless последен пат беше виден (како):
11 Мај 2016