1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mindhunter
Последна активност:
8 Јули 2013
Зачленет:
18 Декември 2009
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
11 Јуни 1981 (Возраст: 39)
Локација:
Prilep
Занимање:
System & Network Administrator

Сподели

mindhunter

Intern, Машко, 39, од Prilep

mindhunter последен пат беше виден (како):
8 Јули 2013